Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidej se k nám

přidej se k nám


hledáme nové členy

Neustále mezi sebe do klubu hledáme schopné a nadšené online markeťáky z řad studentů. Přednášky, workshopy, večírky, stáže, sociální sítě,... U nás si vybereš, na čem chceš dělat a co bys chtěl/a táhnout kupředu. Je i úplně normální, že přijdeš s vlastním, neobvyklým nápadem, jak šířit taje online marketingu a my Ti ho pomůžeme uskutečnit.

 

koho chceme

Nemusíš být zkušený markeťák, pro nás je důležitý zájem o digitální marketingaktivita. Musíš mít chuť se zdokonalovat v tom, co děláš a posouvat tím sebe i celý tým dopředu, zvládnout přebrat odpovědnost za určité úkoly a zajistit jejich úspěšné dotažení do konce. Chceš-li nastartovat svou kariéru, rádi Ti s tím pomůžeme.

Hledáme hlavně studenty 1. a 2. ročníku bakaláře jakékoli VŠ, není to ovšem podmínka. Rádi náš tým rozšíříme i o středoškoláky. 

 

co za to

Kromě znalostí z přednášek a workshopů, kam mají naši členové přednostní přístup, získáš také skill v tom, čemu se budeš v rámci klubu věnovat. Máš možnost nasbírat cenné kontakty, získat rozhled v onlajnu a spolupracovat s nejlepšími agenturami z oboru.
Trávíme spolu čas i offline. Po každém interním meetingu jdeme společně na pivo, pořádáme team-buildingy, chodíme na různé akce, školení a konference.

 

NEJEN tyto pozice bychom rádi obsadili

Koordinátor eventů

Chceš se podílet na organizaci přednášek, workshopů a dalších akcí? Hledáme zodpovědné organizátory!

Fotograf

Rád/a fotíš a navíc miluješ online marketing? Hledáme někoho, kdo bude dokumentovat naše přednášky a další akce.

Social holka, social kluk

Jsi na sociálních sítích jako doma? U nás budeš mít pod palcem naše socky a většinu naší online komunikace.

Blogger

Dáme Ti možnost psát blog o všem kolem online marketingu.

HR

Nábor nových členů a jejich on-boarding, zajišťování interních akcí, teambuildingů, večírků, ...

 

Nejedná se o placené pozice. Členství v našem klubu je dobrovolná záležitost, určena primárně pro studenty vysokých škol.

Chceš být součástí Click itu? Napiš nám!


Pokud nemáš rád/a formuláře, napiš nám přimo na: klub@click-it.cz.